Biqikleta BULLS

Shitet nga: Biqikleta 05 Gsh 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shiten Biqikleta,,BULLS" 150 euro dhe biqikleta
X-TREM 130 euro të ardhura nga Austria.
Tel. Viber +436764830547.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim