Canondale sl1 biqiklet

Shitet nga: Canondale 27 Tet 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shes biqikleten canondale SL1 30 shpeci 2014 model. Gjendje perfekt te gjitha paisjet shimano . Biqikleta osht 29 she dhe rami XL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim