Dy bicikleta

Shitet nga: Bicikleta 31 Jan 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shes dy bicikleta, njena eshte Albimi, tjetra Zo-Li.
Brzinat punojn, gomat trregullta, nuk jan shume te demtuara.
Bicikleten Albimi e voziti qe 10 vjet dhe eshte shume e mir.
Qmimi i diskutushem. Mundeni te me kontaktoni dhe ne Viber (+ 377 44 481 531), gjithashtu dhe ne WhatsApp.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim