POLAR Avalanche

Shitet nga: andi 07 Qer 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Polar Avalanche

Madhesia: XL
Madhesia e rrotave : 29
Frenimi : Disk (sile) Shimano
Materiali: Alumin
Gomat : Kadre
Shpejtesi : 24
Pedalet: XCT
Nderruesi i shpejtesive: Shimano Altus
Amortizerat: Me ulje , me mundësi bllokimi (Lock)
Te gjitha pjeset origjinale dhe e servisuar nga servisi i autorizuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim