Specialized hardrock pro "downhill"

Shitet nga: erjon 12 Mar 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shitet biciklete Specialized Hardrock PRO (Downhill) me trup alumini (silumini) e ardhur nga zvicra
me pjeset ekstra, specialized bucelat,shala,dhe gomat -
frenat TEKTRO-AURIGA me alkol (mineral oil),
nderruesi i marsheve SRAM X4-kamanjol SRAM X5.
amortizatorin ROCKSHOX- Bllokad +me rregjister.. eshte me 8x3 marsha =24
Bicikleta ndodhet ne Kukes,munem me e sjell deri ne dogane te morinit me e pa...
Me njoftoni nje dite para nese jeni te interesum me e pa,sepse jam ne Tirane ne shkoll..e bicikleten e kam ne kukes.
cmimi i diskutushem

Nr tel: +355694828329
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim