X bike- biciklet me motor

Shitet nga: pz 29 Mar 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

301 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Shitet me cmim te volitshem, e ardhur nga jasht. ME BATERI dhe adapter te sajin. E mban 1 jave, varesisht nga ecja me te.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim