biciklet ALPINA Montana

Shitet nga: hysein 08 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
Bicikleta ALPINA MONTANA ne gjendje shum shum te mire dhe shum pak e pedorun pronar i pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim