mountain bike full suspension frame

Shitet nga: mountainbike 23 Shk 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

449 EUR   499 EUR

Komuna: Prizren
: Biçikleta
biciklete malore me paisje profesionale
dy amortizera ( RockShox dhe Radium)
paisjet Shimano Deore
shala dhe timoni Rithchey
BC bike
gomat Maxxim
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim