Dysheme per fitness

Shitet nga: Astrit bytyqi 26 Jan 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Të nderuar, Ju informojmë se kemi në shitje dysheme për Fitness me kualitet te larte. Shitja e saj bëhet me m2.Të gjithë të interesuarit mund të na kontaktojnë në numrat: 045 630 729 dhe 049 183 219.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim