Full Fitness dhe kardio

Shitet nga: Egzon 31 Dhj 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Fitnessi ka mbi 18 vegla +kardio ( bicikleta dhe trake per vrapim )
Veglat jane te firmes panatta ,brend i njohur . Te gjitha jane ne gjendje te mir ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim