Paisje per boks dhe per kickboks

Shitet nga: Taulant 27 Shk 01:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Paisjet jan shum pak te perdorura jan me kualitet te lart dhe te pershtatshme. Vetem per ata qe kan deshir te mirren me sporte luftarake.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim