Rrroshulla dhe gjyestik

Shitet nga: hasip 10 Shk 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Rroshullat qe po i shet arsyea eshte se nuk me vyjne rrotat i ka te gumes dhe vin 3 rrota te tjera qmini eshte 3euro

Gjuestikin po e shes sepse nuk me duhet se e kam edhe nje tjeter qmimi eshte 3 euro

Facebook :hasip.jashari
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim