Shes orbitrekun dhe bicikleten per ushtrime

Shitet nga: Drenusha 29 Sht 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
shes bicikleten per ushtrime dhe orbitrekun , te dyja ne gjendje shume te mire. Bicikleta 100e, Orbitreku 150e.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim