Urgjent peshat dhe Benqi

Shitet nga: Tonyy 07 Pri 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
130kgpesha Benqi me 3funksjone ban edhe per kemb urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim