Shtaga per pershkim

Shitet nga: Peshkatari 05 Tet 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes shtagat e peshkimit trei lloje :

3 + Peca
3 + Pritje (Qekanje)

Një pec eshte karbon
NJe pritje eshte komplet me qante te vet me pajiset e veta. Komplet me Paisje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim