HI-TEC

Shitet nga: Orik 14 Mar 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Shitet set-termus HI-TEC me te gjitha pjeset shtese. I pa perdorur..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim