Parakord

Shitet nga: Kushtrim 16 Nën 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Te pershtatshme per ata qe i frekuentojne malet.
Ngjyrat sipas deshires.
Punim dore.
Cmimi fiks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim