Shator 2 dhomshe edhe koridor per kamping

Shitet nga: Nadije Laqi 06 Jan 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Ngjyren e ka tkaltert dhe e kuqe.
Paketimi eshte ne dy thast.
Prodhimi eshte i Shkupit.
Per mashum informacionet thirni ne telefon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim