drita per kok

Shitet nga: Erzen 26 Mar 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Kampim dhe aktivitete në natyrë
Drita per kok me 5 opsione
1) lense per te ndriquar lagr
2) lense per te ndriquar afer
3) drit te dobet
4) drit te fort
5) drit sinjalizuese me nderpremje
Nevoiten bateri 3cop AAA 1.5v te thjeahta qe perdoren per telekomand(digitron)
Shum te pershtatshme per Gjueti per germim per ecje naten per shpelle etj.
Kam 5 copa , qmimi per nje cop esht 10€
Tel 045224682
Viber: +37745821502
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim