Rollera nga Zvicrra

Shitet nga: Rollera 05 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Shiten Rollerat te ardhura nga Zvicra.

Rollerat ngjyr bardh, 10 euro, nr 41-42
Rollerat ngjyr hiri, 20 euro, nr 42-43

2 pal komplet, qmimin e kan 25 euro.
----------------------------
Per shpalljet tona shkruani Lios tek fusha e kerkimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim