Rollera per stila nga Amerika

Shitet nga: Lulzim 05 Dhj 07:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
e ndrroj telefonin edhe njepar rollera per stila nga Amerika qe kan kushtu 260 $ USA dollar qe i bin dukun afer 230 ero dhe nje telefon ne foto muni mem kontaktu edhe ne fb https://www.facebook.com/lulzimpsy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim