Roshulla

Shitet nga: edon 04 Shk 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Jan shum n gjendje te mir i shes urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim