Roshulla

Shitet nga: Rilind 21 Shk 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
Jan ne gjendje te mir edhe zmadhohen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim