Skatebord ne gjendje te rregullt

Shitet nga: skatebord 29 Gsh 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Roller-ka dhe Skatboard-e
skatebord ne gjendje te rregullt qmim I pa diskutueshem?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim