SERVISIM

Shitet nga: ismet bilurdagi 09 Nën 19:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Bejme servisimin e skijave dhe snowboardave , montimi lidhesave, shesim skija snowboard, kepuca per skijim , kepuca per snowboard, helmet, shkopijn dhe doreza. Gjithashtu kemi edhe magnet per skija. Ne fotografin e paraqitur te gjithat skijat dhe snowboardat jane te servisuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim