SKI SERVIS

Shitet nga: ismet bilurdagi 03 Jan 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shesim skija snowboard helmet shkopinj kepuce magnet per skija dhe bejme montimin srvisimin e skijave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim