SKI SERVIS

Shitet nga: ismet bilurdagi 11 Jan 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
SHESIM SKIJA SNOWBOARD KEPUCE MAGNET KEPUCE PER SNOWBOARD DHE BEJME MONTIMIN DHE SERVISIMIN SKIJAVE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim