Ski servis

Shitet nga: ismet bilurdagi 14 Shk 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Bejme servisimin e skijave dhe snowboardave, si dhe montimin e skijave. Shesim skija, snowboard, kepuca per ski dhe snowboard, si dhe helmete, shkopinje dhe magnet.

Kemi ZBRITJE 50% ne te gjitha aritkujt. Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim