Skija

Shitet nga: Agon 20 Shk 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Skija ja shum te mira nga amerika arsyja qe pi shes jon qe sdi mi grajt pres bleres serioz jan shum te mira qmimi i lir dhe i mir kemi dhe viber +38649420123
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim