Skija K2

Shitet nga: Driart 04 Dhj 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shiten skijat K2 shume te mira dhe te ruajtura siq shihen ne foto. Te ardhura nga zvicra dhe shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim