Skija dhe snowboard

Shitet nga: ismet bilurdagi 31 Tet 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
shesim skija snowboard kepuce dhe bejme montimin dhe servisimin skijave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim