Skija dhe snowboard nga ZVICRA

Shitet nga: Prizreni 10 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes skija dhe Snowbord origjinal te ardhur nga ZVICR.. kontakt 044-407-857 ,wiber +377 44 407-857
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim