Skija dhe veshje te skijimit per femije !!

Shitet nga: Gem 17 Shk 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes: *skijat "Fischer" -118 cm
*kepuca per skija
*shkopinj te skijimit
*veshje skijimi per femije "RODEO"
*veshje skijimi per femije " Spyder"


Me veshjet te cilat jane ne gjendje shume te mire dhe skijat te cilat jane perfekte per fillestar, ky komplet eshte nje kombinim i duhur per femiun tuaj !!!per me shume info mund te kontaktoni edhe ne VIBER- +37745556016#ski #skija #tesha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim