Skija head dhe blizzard

Shitet nga: ski 06 Shk 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Blizzard 1.73 cm - 55 euro
Head 1.70 cm - 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim