Skija nga Zvicrra

Shitet nga: Redmond 26 Jan 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Skija te perdorura nga Zvicrra, shiten me shumice dhe me pakice, jane gjithsej 8parë, 6 per te rritur dhe 2 per femije.

Ski
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim