Skija

Shitet nga: dehir 07 Mar 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shes skijat ne gjendje te rregullt nuk kan defekt shiten komplet dy pal skija dhe nje pal kepu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim