ski servis

Shitet nga: ismet bilurdagi 13 Dhj 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport dimëror/ujor
Shesim skija snowboard dhe bejme montimin dhe servisimin skijave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim