Bilard

Shitet nga: Bilard 13 Nën 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport me top
Shiten bilardi + pingpong eshe nje xhiboks + nje xhiboks per pjes te gjitha jan ngjendje te rregullt dhe shiten me nje qmim te arsyeshem per vetem 1.000 euro te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim