Biliardo

Shitet nga: Loli 24 Shk 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport me top
Shes 2 biliarda njoni 7sh tjetri 8sh
7shi -200 euro /8shi 450 euro

dhe dy gjiboksa njeni fabi roberto sport
fabi 250 e tjetri 150 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim