Kosh Basketbolli

Shitet nga: Ardit 17 Shk 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport me top
Shes Koshin e Basketbollit është mall i Gjermanis Origjinal, po ashtu e ka edhe tabelën 1,40m e gjan dhe 1,20m e gat,montimin e koshit e bejm ne,po ashtu eshte edhe me armatizer origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim