Pipongin dhe shankin

Shitet nga: zhuri 19 Dhj 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport me top
shes ni pipong dhe ni shang
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim