Pqtika futbolli

Shitet nga: Patika me kranpona 09 Mar 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport me top
Jane patika futbolli jan original jan me kranpona shum pak te perdorura vin nga greqia jan te nje futboller I famshem jane shuuummm te mira mund te thirni me numer dhe me viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim