Tavolin Pingpongu

Shitet nga: Flitrim 06 Pri 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Sport me top
Tavolina është shumë e ruajtur dhe ne gjendje te mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim