Bilardo classic 9

Shitet nga: berat 12 Shk 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Të tjera
Sot, date 07.02.2015 i eshte bere nderrimi i bezit dhe spuntave.
Eshte ne gjendje te rregullt. Per me shume shih fotot..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim