Bilard dhe aporat pjekja pulave

Shitet nga: bilard karamboll 02 Sht 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
bilard dhe aporat pjekja pulave sjellja me rrym pjekja me prush shum praktike shitet ose ndrrim friz pijeve ose karrika lokalit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim