SHITET SHTËPIJA NË RRUGËN ALBRIM FANAJ - ORTAK..

Shitet nga: NTSH ``NELI-LB`` 03 Krr 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
- Shitet shëpija për banim në rrugen ``Albrim Fanaj`` nr. 38 në Prizren.

Shtepija me truall është në siperfaqe prej cca 2 ari e gjysmë, ndersa vetem shtepija rreth 140 m2, dhe lokali afarist prerj 10 00

SHTEPIJA PERBEHET PREJ 3 DHOMA GJUMI, 1 SALLON, BANJO DHE PARADHOM, TERASAVE QË SHIFEN NË FOTO ETJ.

Çmimi ME MARRËVESHJE

. TË INTERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE NE zyret e Agjencionit për NDËRMJETËSIM ``N E L I - LB``në Prizren në rrugën Asdreni nr. 9 , nga ora 9.00 e deri 19.00 ose në MOB. 045 275 795 DHE 049 440 212

E-mell : nelilb@yahoo.com, dhe
nelitours_pz@Outlook.comjU MIRËPRESIM

NTSH ``NELI - LB``
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim