Dallam

Shitet nga: Linda 28 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shes dallomen e veshur vetem nje here shkaku i shitjes eshte se kam hypur ne peshe i ka komzat,qonten,dhe kulet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim