Dallama dhe vello

Shitet nga: prizren 31 Tet 23:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
Shitet dallama e re pa perdor me qmim te volitshem i ka te gjtha qe duhet mi pas poashtu bejm edhe punimin e dallamave te gjdo lloji poashtu japim edhe vello me qira flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim