Fustan

Shitet nga: dion 26 Krr 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
shes fustanin i cili eshte bler ne Prizren 180 euro e shes 80 euro, eshte i perdorur vetem nje her, lidhesen mund ta perdoresh ne dy menyra ta qesesh ne qaf dhe ta hekesh si te doni,.. fustani eshte teper i rehatshem ngjyr kafe dhe duket si lekur gjarepri me shkelqim... 044 423 233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim