Fustan

Shitet nga: dion 26 Krr 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Prodhimet : Për femra
shes fustanin i cili eshte kreacion i Lena Berishes. ka kushtuar 190 euro e shes 90 euro. fustani eshte ngjyre vjollce e mbyllet, nr. 36-40, sepse eshte me lidhese dhe zgjerohet.. pjesa e zgjeruar duket shume bukur sepse ka pjese te materialit per tu dukur bukur...shalli mund te rregullohet sipas deshires p.sh. mbi supe ose i leshuar ose mund te hiqe krejt ... 044 423 233
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim